2 rooms apartment of 50m² in Stavanger

Muségata, 4010 Stavanger, Norway

7,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Koselig leilighet til leie

Koselig leilighet til leie Koselig leilighet til leie for studenterLeiligheten er på ca 50 kvm og består av stue, kjøkken, 1 soverom, bad og WC. Felles vaskekjeller med 2 vaskemaskiner og tørketrommel. Det er gåavstand til Stavanger sentrum

Property type

apartment

Rooms

2

Size

50 m²

Price

7,000 kr

Price per m²

140 kr

Map

The listing is located at Muségata, 4010 Stavanger, Norway

Loading map