2 rooms apartment of 56m² in Bergen

Halvkannesmauet, 5012 Bergen, Norway

12,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Koselig toppleilighet

Koselig toppleilighet Boligen har ett baderom. Baderommet er flislagt Boligens kjøkken ligger i åpen løsning med stuenSoverom har god størrelse og har nymalte vegger.Stor bod i kjeller som også blir brukt som vaskerom.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

56 m²

Price

12,500 kr

Price per m²

223 kr

Map

The listing is located at Halvkannesmauet, 5012 Bergen, Norway

Loading map