2 rooms apartment of 70m² in Köping

Kristinelundsvägen, 731 50 Köping, Sweden

6,889 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kristinelundsvägen 12 C

Välplanerad 2:a med balkong och stora sociala ytor Välkommen till en rymlig och trivsam lägenhet med smart planlösning. Här möts du av en välkomnande hall som leder vidare till ett ljust vardagsrum och ett trevligt kök med separat matplats. Sovrummet är generöst och har utgång till en härlig balkong. Bostaden har dessutom två badrum, vilket gör vardagen extra smidig. Lägenheten erbjuder gott om förvaring och har ett praktiskt förråd i anslutning till entrén. En bostad som passar dig som söker både komfort och funktion i ett hem. Nibblesbacke är ett av våra större bostadsområden där vi erbjuder fina och välplanerade lägenheter i olika storlekar. Inne på området finns det stora grönytor med lekplatser och en populär spontanidrottsanläggning. Området omfattar även äldreboende och förskolor. Idrottsanläggningar, livsmedelsbutiker och skolor finns på gångavstånd. P-platser och platser i centralgaragen finns att hyra.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

70 m²

Price

6,889 kr

Price per m²

98 kr

Map

The listing is located at Kristinelundsvägen, 731 50 Köping, Sweden

Loading map