1 room apartment of 100m² in Bryne

4340 Bryne, Norway

21,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Landlig. Sentrumsnært. Knirk og karakter

Landlig. Sentrumsnært. Knirk og karakter Eldre enebolig på Kåsen, solrik beliggenhet og kort avstand til Bryne sentrum. Modernisert i senere tid. UMØBLERT. Hovedplan: Stue, kjøkken, bad og gang. 2.etasje: Soverom og bad. Underetasje: Lagringsrom (redusert takhøyde og ikke egnet for opphold) og vaskerom. Trappene er fra byggeår og er brattere og smalere enn dagens standard. VarmepumpeDyrehold etter avtale

Property type

apartment

Rooms

1

Size

100 m²

Price

21,000 kr

Price per m²

210 kr

Map

The listing is located at 4340 Bryne, Norway

Loading map

Popular rental choices