Listed 3 days ago
Köpmangatan, 882 30 Långsele District, Sweden
5,810 kr / month
Hyresrätt på Fridhemsvägen 19 B i Långsele med 2 rum (56 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Fridhemsvägen 19 B i Långsele med 2 rum (56 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
5,810 kr
Price per m²
104 kr
The listing is located at Köpmangatan, 882 30 Långsele District, Sweden
Loading map