Listed 4 days ago

2 rooms apartment of 65m² in Trollhättan

Lantmannavägen, 461 60 Trollhättan, Sweden

7,643 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lantmannavägen 12

Välkommen till denna trevliga och välplanerade tvåa på tredje våningen, med balkong som vetter ut mot Kronogårdens torg. Lägenheten erbjuder ett rymligt vardagsrum med parkettgolv som skapar en inbjudande känsla. Det praktiska köket är utrustat med diskmaskin för extra bekvämlighet och goda arbetsytor för matlagning. Ljust och luftigt sovrum med fönster åt två väderstreck, vilket ger ett fint ljusinsläpp under hela dagen. I anslutning till hallen finns en klädkammare för praktisk förvaring. Lägenheten saknar möjlighet för installation av tvättmaskin.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

65 m²

Price

7,643 kr

Price per m²

118 kr

Map

The listing is located at Lantmannavägen, 461 60 Trollhättan, Sweden

Loading map