Listed yesterday

3 rooms apartment of 83m² in Trollhättan

Lantmannavägen, 461 60 Trollhättan, Sweden

8,986 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lantmannavägen 145

Charmig trea med rymlig klädkammare som erbjuder gott om förvaring. Bostaden har ett praktiskt kök med separat kyl och frys och ett rymligt vardagsrum som erbjuder gott om plats för både umgänge och matgrupp. Här finns det möjlighet att välja diskmaskin och /eller tvättmaskin som tillval. Inflyttning kan ske tidigare än angivet datum.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

83 m²

Price

8,986 kr

Price per m²

108 kr

Map

The listing is located at Lantmannavägen, 461 60 Trollhättan, Sweden

Loading map