Listed today
Avenida Apoquindo, 832 0000 Santiago, Chile
$967,374 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
48 m²
Price
$967,374
Price per m²
$20154
The listing is located at Avenida Apoquindo, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map