1 room apartment of 49m² in Hokksund

3300 Hokksund, Norway

11,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Leilighet til leie - 1. etg

Leilighet til leie - 1. etg Leilighet bak togstasjonen i Hokksund. Ledig fra 01.07, mulighet for tidligere innflytting ved avtale.- Er ikke mulighet for oppvaskmaskin, komfyr kan følge med hvis ønskelig.-Dyr tillatt ved avtale.- Leietager får også tilgang til egen bod-Passer til enslig/par-Leietager tegner eget internett og strømavtale.-Oppkobling i kjeller til vaskemaskin, felles med leietager i 2. etg.Snømåking og plenklipping deles med 2. etgSend melding ved flere spm/visning.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

49 m²

Price

11,000 kr

Price per m²

224 kr

Map

The listing is located at 3300 Hokksund, Norway

Loading map