Listed today

1 room apartment of 25m² in Steinkjer

Beitstad, 7730 Beitstad, Norway

8,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Leilighet til leie

Leilighet til leie Kjeller Leilighet i Beitstad nært skole og barnehage ledig. 1.soverom. Åpen løsning kjøkken-stue. 😊Nytt og flott med varmekabel i golv på bad og stue og mulighet for vedfyring. God utsikt egen inngang:-) og parkeringsmuligheter for 1.bil .😃

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

8,500 kr

Price per m²

340 kr

Map

The listing is located at Beitstad, 7730 Beitstad, Norway

Loading map