Listed today
4250 Kopervik, Norway
9,120 kr / month
Leilighet til leie Leilighet til leieFin og sentralt leilighet i sentrum av Kopervik leies ut til ordensfolk. Leiligheten har to soverom, bad med vaskemaskin og åpen stue/kjøkken løsning. Det følger med et bod i 1. etasje.
Leilighet til leie Leilighet til leieFin og sentralt leilighet i sentrum av Kopervik leies ut til ordensfolk. Leiligheten har to soverom, bad med vaskemaskin og åpen stue/kjøkken løsning.
Det følger med et bod i 1. etasje.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
9,120 kr
Price per m²
203 kr
The listing is located at 4250 Kopervik, Norway
Loading map