Munkevej, Thisted, Denmark
4,450 kr / month
En rigtig dejlig 2-værelses lejlighed med en fantastisk udsigt over havnen er ledig i Munkevej 20B Der er entre, køkken stue i et, badeværelse + soveværelse. En lejlighed der bør ses. Fælles møntvask, små fælles terrasser.
En rigtig dejlig 2-værelses lejlighed med en fantastisk udsigt over havnen er ledig i Munkevej 20B Der er entre, køkken stue i et, badeværelse + soveværelse.
En lejlighed der bør ses. Fælles møntvask, små fælles terrasser.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
4,450 kr
Price per m²
74 kr
The listing is located at Munkevej, Thisted, Denmark
Loading map