Listed 6 days ago

1 room of 35m² in Groningen

Van Swinderenstraat 21, 9714 HB Groningen, Netherlands

€735 / month

Rental period: Unlimited
Available from: 06-05-2026

Leuke semi zelfstandige woonruimte!

Per direct te huur: leuke semi zelfstandige woonruimte, met eigen woonkamer, aparte slaapkamer, eigen keuken en balkon! Deze leuke en nette woonruimte is gelegen in de rustige Professorenbuurt in Groningen. Een gewilde buurt met alles op loop- en of fietsafstand, en dicht bij de ringweg. De woonruimte ligt op de eerste verdieping aan de gehele achterzijde van de woning, en bestaat uit 3 vertrekken. Het betreft een ruime eigen woonkamer (ca. 15 m2), aparte slaapkamer (ca. 11,5 m2) en eigen keuken, van in totaal ca. 35 m2. Met daarbij ook nog een eigen balkon van zo’n 7 m2! De woonruimte heeft een eigen keuken met inbouwkoelkast, gaskookplaat en afzuigkap. De badkamer met toilet en douche/ligbad wordt gedeeld met 1 persoon (werkend). Verder is er nog een gedeelde berging beschikbaar. We zoeken voor deze woonruimte een nette en rustige bewoner, die tegen het einde van zijn/haar studie is, afstuderend of al werkend is. Het betreft een rustig huis met 1 andere bewoner. De huurprijs bedraagt €907,14 per maand inclusief nutsvoorzieningen. Waarvan €735,- kale huur en €172,14 aan voorschot servicekosten voor gas, water, elektra, internet/TV, gedeelde wasmachine en gemeentelijke belastingen. De waarborgsom voor deze woonruimte bedraagt €907,-. Bewoning van deze woonruimte is geschikt voor 1 persoon. Huurtoeslag voor deze woonruimte is NIET mogelijk, omdat het niet volledig zelfstandig is. Mocht je geïnteresseerd zijn in deze woonruimte, stuur dan een bericht met een korte introductie en wat meer informatie over jezelf + je

Property type

room

Rooms

1

Size

35 m²

Price

€735

Rental period

Unlimited

Available from

06-05-2026

Price per m²

€21

Map

The listing is located at Van Swinderenstraat 21, 9714 HB Groningen, Netherlands

Loading map