Listed today

2 rooms apartment of 38m² in Trollhättan

Lextorpsvägen, 461 63 Trollhättan, Sweden

5,538 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lextorpsvägen 3

Välkommen till denna ljusa och välplanerade tvåa med kokvrå belägen på våning 5, med härlig utsikt och nära goda kommunikationer. Bostaden erbjuder ett trivsamt vardagsrum med fint ljusinsläpp, ett rofyllt sovrum samt en praktisk kokvrå. Det helkaklade badrummet ger en fräsch och modern känsla. Här bor du högt upp i huset med fin utsikt och med närhet till både kollektivtrafik, service och bekvämligheter – perfekt för dig som vill ha ett smidigt och bekvämt boende. Det är inte möjligt att installera disk- eller tvättmaskin i lägenheten

Property type

apartment

Rooms

2

Size

38 m²

Price

5,538 kr

Price per m²

146 kr

Map

The listing is located at Lextorpsvägen, 461 63 Trollhättan, Sweden

Loading map