Listed today

2 rooms apartment of 57m² in Trollhättan

Lextorpsvägen, 461 63 Trollhättan, Sweden

7,535 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lextorpsvägen 7

Ljus och fin tvåa med fönster i två väderstreck vilket ger ett härligt ljusinsläpp. Köket är praktiskt utformat med goda arbetsytor, diskmaskin och en naturlig matplats vid fönstret. Rymligt sovrum med bra förvaringsmöjligheter och utgång till balkong. Badrummet är helkaklat med klinkergolv och utrustat med dusch. Lägenheten saknar möjlighet till installation av tvättmaskin.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

7,535 kr

Price per m²

132 kr

Map

The listing is located at Lextorpsvägen, 461 63 Trollhättan, Sweden

Loading map