Gakuennomori, Toride-Tsukuba Line, Nishihara, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0814, Japan
¥90,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
61 m²
Price
¥90,000
Price per m²
¥1475
The listing is located at Gakuennomori, Toride-Tsukuba Line, Nishihara, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0814, Japan
Loading map