藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
¥40,000 / month
Lilac Part Ⅱのページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要・生活保護可能物件》
Lilac Part Ⅱのページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要・生活保護可能物件》
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
¥40,000
Price per m²
¥2222
The listing is located at 藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
Loading map