Listed yesterday

2 rooms apartment of 45m² in Melsomvik

3159 Melsomvik, Norway

9,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Loftsleilighet ledig 1.aug

Loftsleilighet ledig 1.aug Loftsleilighet ledig fra 1.augTo små soverom, egner seg til Max 2 personer. Prisen er inkludert strøm og internett.Skriv litt om deg selv når du tar

Property type

apartment

Rooms

2

Size

45 m²

Price

9,500 kr

Price per m²

211 kr

Map

The listing is located at 3159 Melsomvik, Norway

Loading map