Listed 2 days ago
Avenida Francia 1117, Nuestra Señora de Lourdes, 2002 Rosario, Argentina
$600,000 / month
salta al 1700
salta al 1700
Property type
apartment
Rooms
2
Size
70 m²
Price
$600,000
Price per m²
$8571
The listing is located at Avenida Francia 1117, Nuestra Señora de Lourdes, 2002 Rosario, Argentina
Loading map