2 rooms apartment of 50m² in Trondheim

Dronningens gate, 7011 Trondheim, Norway

11,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lys og moderne 2 rom

Lys og moderne 2 rom Lys og trivelig leilighet som har gjennomgående god standard. - Kjøkkenet har oppvaskmaskin, integrert komfyr og kjøleskap m/fryser- Badet har flislagte gulv og vegger, og vaskemaskin (leies ut med vaskemaskin).Dersom du er interessert i å leie leiligheten, ønsker vi en

Property type

apartment

Rooms

2

Size

50 m²

Price

11,000 kr

Price per m²

220 kr

Map

The listing is located at Dronningens gate, 7011 Trondheim, Norway

Loading map