Shin-toshi chuo-dori Avenue, Kenkyu-gakuen 2-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-8555, Japan
¥80,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
45 m²
Price
¥80,000
Price per m²
¥1778
The listing is located at Shin-toshi chuo-dori Avenue, Kenkyu-gakuen 2-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-8555, Japan
Loading map