Listed 3 days ago

1 room of 27m² in Holstebro

Mads Clausens Vej 32, 7500 Holstebro, Denmark

2,646 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mads Clausens Vej

Afdeligens navn Om afdelingen Afdelingen er opført i 1997 o Afdelingen består af 0 Familieboliger 67 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Mads Clausens Vej, 7500 Holstebro Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Property type

room

Rooms

1

Size

27 m²

Price

2,646 kr

Price per m²

98 kr

Map

The listing is located at Mads Clausens Vej 32, 7500 Holstebro, Denmark

Loading map