Calle Beta Sur, 77760 Tulum, ROO, Mexico
$12,000 / month
Mama Blue boho
Mama Blue boho
Property type
apartment
Rooms
1
Size
77 m²
Price
$12,000
Price per m²
$156
The listing is located at Calle Beta Sur, 77760 Tulum, ROO, Mexico
Loading map