3 rooms apartment of 80m² in Wrocław

Turniejowa, 53-014 Wrocław, Poland

6,500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie do wynajęcia

.1. O nieruchomości Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament położony na południu Wrocławia, przy ul. Turniejowej. Osiedle Zielona Etiuda. Apartament o pow. 80 mkw, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki. Całośść w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, piekarnik, zmywarka) i RTV. Cena za wynajem 6.500 zł plus opłaty eksloatacyjne okoł 1.000 zł plus prąd. Wymagana kaucja 7.500 zł W cenie mieszkania jest miejsce postojowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska, pomieszczenie z własną pralką. Więcej informacji telefonicznie pod numerem: + "Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego". Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości .2. O lokalizacji .3. Udogodnienia Winda Internet

Property type

apartment

Rooms

3

Size

80 m²

Price

6,500 zł

Price per m²

81 zł

Map

The listing is located at Turniejowa, 53-014 Wrocław, Poland

Loading map