Itzamna, 77765 Tulum, ROO, Mexico
$13,000 / month
Mistiq Gardens II 103
Mistiq Gardens II 103
Property type
apartment
Rooms
1
Size
83 m²
Price
$13,000
Price per m²
$157
The listing is located at Itzamna, 77765 Tulum, ROO, Mexico
Loading map