Listed yesterday
6002 Ålesund, Norway
16,500 kr / month
Moderne 3.roms leilighet midt i sentrum! Løvenvoldgata 5 leies ut <3 Moderne 3 roms leilighet så sentralt som du får det midt i Ålesund sentrum. Leiligheten har god takhøyde, store vinduer, 2 soverom, romslig stue og kjøkken samt et moderne bad. I denne leiligheten bor du nært alt! (I tillegg til iscafèen Lamella som driver i 1. etg). Nam! Turterreng, butikker, restauranter, buss og utesteder er omtrent rett utfor døren. Leiligheten kan også leies ut som bofellesskap til to studenter. Bygården har en bakgård hvor du kan parkere sykkel. Mulighet for bodplass i kjeller. Leies ut delvis møblert.
Moderne 3.roms leilighet midt i sentrum! Løvenvoldgata 5 leies ut <3 Moderne 3 roms leilighet så sentralt som du får det midt i Ålesund sentrum. Leiligheten har god takhøyde, store vinduer, 2 soverom, romslig stue og kjøkken samt et moderne bad. I denne leiligheten bor du nært alt! (I tillegg til iscafèen Lamella som driver i 1.
etg). Nam! Turterreng, butikker, restauranter, buss og utesteder er omtrent rett utfor døren. Leiligheten kan også leies ut som bofellesskap til to studenter. Bygården har en bakgård hvor du kan parkere sykkel. Mulighet for bodplass i kjeller. Leies ut delvis møblert.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
16,500 kr
Price per m²
295 kr
The listing is located at 6002 Ålesund, Norway
Loading map