Listed today

1 room apartment of 34m² in Jordbro

Moränvägen 1E, 137 64 Jordbro, Sweden

8,299 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Moränvägen 3 A

Läs mer om att behålla köpoäng Viktigt! För att bli erbjuden visning måste du ha laddat upp dina aktuella intyg på inkomster senast sista publiceringsdatum . Har du inte laddat upp dina intyg för att styrka att du uppfyller våra inkomstkrav/grundkrav kommer du att bli borttagen från lägenheten och är då inte längre aktuell. Länk till våra Godkända inkomstuppgifter Observera: Bilderna i annonsen är exempelbilder och kan avvika. Vissa lägenheter är spegelvända. Moränvägen 3 A-C och Moränvägen 68 A-C består av 6 stycken hus i 5-6 våningar med hiss som byggdes . Hyresgäst förbinder sig att inneha en hemförsäkring under hela hyrestiden. Angiven hyra avser 2026 års hyresnivå med rabatt. Den ordinarie hyran uppgår till 8544 kr/mån. Jordbro är ett samhälle med småstadskänsla uppbyggt kring ett mindre köpcentrum, med gångavstånd till pendeltågsstationen.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

34 m²

Price

8,299 kr

Price per m²

244 kr

Map

The listing is located at Moränvägen 1E, 137 64 Jordbro, Sweden

Loading map