1 room apartment of 36m² in Jordbro

Moränvägen 3A-H, 137 64 Jordbro, Sweden

9,274 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Moränvägen 3 C

Läs mer om att behålla köpoäng Viktigt! För att bli erbjuden visning måste du ha laddat upp dina aktuella intyg på inkomster senast sista publiceringsdatum . Har du inte laddat upp dina intyg för att styrka att du uppfyller våra inkomstkrav/grundkrav kommer du att bli borttagen från lägenheten och är då inte längre aktuell. Länk till våra Godkända inkomstuppgifter Observera: Bilderna i annonsen är exempelbilder och kan avvika. Vissa lägenheter är spegelvända. Moränvägen 3 A-C består av 3 stycken hus i 6 våningar med hiss som byggdes . Hyresgästen förbinder sig att under avtalstiden ha en gällande hemförsäkring. Angiven hyra avser 2026 års hyresnivå med rabatt. Den ordinarie hyran uppgår till 9548 kr/mån. Jordbro är ett samhälle med småstadskänsla uppbyggt kring ett mindre köpcentrum, med gångavstånd till pendeltågsstationen.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

36 m²

Price

9,274 kr

Price per m²

258 kr

Map

The listing is located at Moränvägen 3A-H, 137 64 Jordbro, Sweden

Loading map