Calle de Moratines, 9, 28005 Madrid, Spain
855 € / month
Property type
student apartment
Rooms
1
Size
11 m²
Price
855 €
Rental period
Unlimited
Available from
31-08-2026
Price per m²
78 €
The listing is located at Calle de Moratines, 9, 28005 Madrid, Spain
Loading map