市道浅野31号線, Kokura-Kita Ward, Kitakyushu, Fukuoka Prefecture 802-0001, Japan
¥100,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
¥100,000
Price per m²
¥1786
The listing is located at 市道浅野31号線, Kokura-Kita Ward, Kitakyushu, Fukuoka Prefecture 802-0001, Japan
Loading map