Listed 3 days ago
Katsuta Hitashioshima Post Office, 7, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0042, Japan
¥30,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
42 m²
Price
¥30,000
Price per m²
¥714
The listing is located at Katsuta Hitashioshima Post Office, 7, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0042, Japan
Loading map