3 rooms apartment of 88m² in Nacka

Finnboda Varvsväg 10 B, 131 72 Nacka, Sweden

31,050 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

Nacka - 3rok - tillsv - 31.050kr/mån

Ljus hörnlägenhet med balkong och glimt av vatten i attraktiva Finnboda Välkommen till en ljus och välplanerad 3:a i fint hörnläge med generöst ljusinsläpp från flera väderstreck. De stora fönsterpartierna skapar en luftig och harmonisk känsla med minimal insyn och fin öppen utsikt. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum bjuder in till sociala ytor med plats för både middagar och umgänge. Härifrån når du bostadens balkong om cirka 7 kvm – en naturlig förlängning av hemmet....

Property type

apartment

Rooms

3

Size

88 m²

Price

31,050 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Price per m²

353 kr

Map

The listing is located at Finnboda Varvsväg 10 B, 131 72 Nacka, Sweden

Loading map