29 Poniente, 77765 Tulum, ROO, Mexico
$16,500 / month
Naia Tulum A13
Naia Tulum A13
Property type
apartment
Rooms
1
Size
108 m²
Price
$16,500
Price per m²
$153
The listing is located at 29 Poniente, 77765 Tulum, ROO, Mexico
Loading map