Nätragatan, 893 31 Nätra District, Sweden
3,753 kr / month
Bjästa är ett samhälle med cirka 1800 invånare. Våra lägenheter är fördelade på ett flertal mindre hyreshus och småstugor. Lägenheterna ligger nära service som butiker, vårdcentral, tandläkare, apotek, förskola och skola. I Bjästa finns även flera restauranger, gym och en fin slalombacke med flera nedfarter. Bjästa ligger cirka 2 mil söder om Örnsköldsvik Bra bussförbindelser finns till Örnsköldsvik.
Bjästa är ett samhälle med cirka 1800 invånare. Våra lägenheter är fördelade på ett flertal mindre hyreshus och småstugor. Lägenheterna ligger nära service som butiker, vårdcentral, tandläkare, apotek, förskola och skola.
I Bjästa finns även flera restauranger, gym och en fin slalombacke med flera nedfarter. Bjästa ligger cirka 2 mil söder om Örnsköldsvik Bra bussförbindelser finns till Örnsköldsvik.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
3,753 kr
Price per m²
156 kr
The listing is located at Nätragatan, 893 31 Nätra District, Sweden
Loading map