Moji Ward, Kitakyushu, Fukuoka Prefecture 800-0051, Japan
¥120,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
¥120,000
Price per m²
¥1905
The listing is located at Moji Ward, Kitakyushu, Fukuoka Prefecture 800-0051, Japan
Loading map