1 room apartment of 56m² in Köping

Nibblesbackevägen, 731 01 Köping, Sweden

5,320 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nibblesbackevägen 1 B

Ljus och välplanerad lägenhet med balkong Nu finns möjlighet att hyra en trevlig och funktionell lägenhet med genomtänkt planlösning. Bostaden erbjuder ett rymligt vardagsrum med utgång till balkong, separat kök, hall med bra förvaring samt badrum. Lägenheten har även klädkammare som ger goda förvaringsmöjligheter och passar perfekt för både singelhushåll och par. Nibblesbacke är ett av våra större bostadsområden där vi erbjuder fina och välplanerade lägenheter i olika storlekar. Inne på området finns det stora grönytor med lekplatser och en populär spontanidrottsanläggning. Området omfattar även äldreboende och förskolor. Idrottsanläggningar, livsmedelsbutiker och skolor finns på gångavstånd. P-platser och platser i centralgaragen finns att hyra.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

56 m²

Price

5,320 kr

Price per m²

95 kr

Map

The listing is located at Nibblesbackevägen, 731 01 Köping, Sweden

Loading map