Listed today
Nibblesbackevägen, 731 01 Köping, Sweden
7,006 kr / month
Välkommen till denna rymliga tvårumslägenhet med en bra planlösning som skapar en bekväm och funktionell boendemiljö. Lägenheten har ett större badrum med ett avkopplande badkar för sköna stunder av avslappning, samt en mindre wc för extra bekvämlighet. Den ljusa och luftiga bostaden har en balkong som vetter mot en fin innergård, perfekt för avkopplande stunder utomhus och sociala tillfällen med nära och kära. Denna tvårumslägenhet erbjuder en harmonisk atmosfär och praktiska lösningar för en bekväm vardag.Stor klädkammare i anslutning till hallen. Nibblesbacke är ett av våra större bostadsområden där vi erbjuder fina och välplanerade lägenheter i olika storlekar. Inne på området finns det stora grönytor med lekplatser och en populär spontanidrottsanläggning. Området omfattar även äldreboende och förskolor. Idrottsanläggningar, livsmedelsbutiker och skolor finns på gångavstånd. P-platser och platser i centralgaragen finns att hyra.
Välkommen till denna rymliga tvårumslägenhet med en bra planlösning som skapar en bekväm och funktionell boendemiljö. Lägenheten har ett större badrum med ett avkopplande badkar för sköna stunder av avslappning, samt en mindre wc för extra bekvämlighet. Den ljusa och luftiga bostaden har en balkong som vetter mot en fin innergård, perfekt för avkopplande stunder utomhus och sociala tillfällen med nära och kära. Denna tvårumslägenhet erbjuder en harmonisk atmosfär och praktiska lösningar för en bekväm vardag.Stor klädkammare i anslutning till hallen.
Nibblesbacke är ett av våra större bostadsområden där vi erbjuder fina och välplanerade lägenheter i olika storlekar. Inne på området finns det stora grönytor med lekplatser och en populär spontanidrottsanläggning. Området omfattar även äldreboende och förskolor. Idrottsanläggningar, livsmedelsbutiker och skolor finns på gångavstånd. P-platser och platser i centralgaragen finns att hyra.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
71 m²
Price
7,006 kr
Price per m²
99 kr
The listing is located at Nibblesbackevägen, 731 01 Köping, Sweden
Loading map