Listed yesterday

1 room apartment of 36m² in Vansbro

Hagagatan, 786 31 Vansbro, Sweden

4,533 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

NORRA ALLÉGATAN 13 A

Kan ev. vara inflyttningsklar tidigare Centrala Vansbro med blandade hustyper- i huvudsak trevåningshus men också tvåvåningshus i ett trivsamt område byggt i början av 1990-talet.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

36 m²

Price

4,533 kr

Price per m²

126 kr

Map

The listing is located at Hagagatan, 786 31 Vansbro, Sweden

Loading map