4 rooms apartment of 90m² in Heby

Norra Järnvägsgatan, 744 32 Heby, Sweden

13,615 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Norra Järnvägsgatan 1 C

Nyproduktion färdigställt årsskiftet 2021/22. De tre huskropparna ligger i ett bra läge med närhet till så väl Falu centrum som till fina rekreationsområden. I området finns också bra service i form av vårdcentral och dagligvaruhandel. De generösa balkongerna med eftermiddags- och kvällssol ger ljusa och fina lägenheter. Utsikten från de lägenheter som ligger lite högre upp i husen är fantastisk! I dessa nyproducerade lägenheter råder rökförbud såväl inomhus, på balkonger samt i anslutning till entréer. I samtliga lägenheter finns tvättmaskin och torktumlare. För lägenhetsstorlekarna 2-4 r o k ingår även diskmaskin. Förbrukning varm- och kallvatten debiteras separat (IMD), ingår ej i grundhyran. Eget abonnemang för hushållsel och bredband tillkommer. Parkering finns att hyra vid tillgänglighet, separat kö.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

90 m²

Price

13,615 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

151 kr

Map

The listing is located at Norra Järnvägsgatan, 744 32 Heby, Sweden

Loading map