Listed 3 days ago

3 rooms apartment of 61m² in Skellefteå

Klockarbergsvägen, 931 40 Skellefteå, Sweden

8,722 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

norrböle, skellefteå, västerbotten

Hyresrätt på Fru Lovisas Gata 25 i Skellefteå med 3 rum (61 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

61 m²

Price

8,722 kr

Price per m²

143 kr

Map

The listing is located at Klockarbergsvägen, 931 40 Skellefteå, Sweden

Loading map