4 rooms apartment of 96m² in Åmål

Norrtullsgatan, 662 31 Åmål, Sweden

10,847 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Norrtullsgatan 7

Property type

apartment

Rooms

4

Size

96 m²

Price

10,847 kr

Price per m²

113 kr

Map

The listing is located at Norrtullsgatan, 662 31 Åmål, Sweden

Loading map