Konodai, Ushiku-Gakuen-dori Avenue, Koyadai 2-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0074, Japan
¥80,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
¥80,000
Price per m²
¥1429
The listing is located at Konodai, Ushiku-Gakuen-dori Avenue, Koyadai 2-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0074, Japan
Loading map