Listed 3 days ago
Avenida Macul 2114, 832 0000 Santiago, Chile
$590,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
$590,000
Price per m²
$10727
The listing is located at Avenida Macul 2114, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map