2 rooms apartment of 54m² in Trondheim

Øvre Møllenberg gate, 7014 Trondheim, Norway

7,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nyrenoverte leilighet

Nyrenoverte leilighet Nyrenoverte leilighet. Fullflislagt bad i lyse farger og dusj med glassvegger, det er både vaskemaskin og tørketrommel på badet. Fint kjøkken med induksjonstopp, mikrobølgeovn og rustfritt kjøleskap / fryser. Nymalte vegger. Åpen fiber er tilgjengelig i bygningen

Property type

apartment

Rooms

2

Size

54 m²

Price

7,000 kr

Price per m²

130 kr

Map

The listing is located at Øvre Møllenberg gate, 7014 Trondheim, Norway

Loading map