Listed 2 days ago
Nyvången, 302 57 Halmstad, Sweden
3,737 kr / month
Strandvallen, Nyvången, Tynavägen Byggnaderna är i två våningar utan hiss. Vissa byggnader är loftgångshus. Samtliga lägenheter har balkong eller uteplats. Goda parkeringsmöjligheter, garage finns att hyra.
Strandvallen, Nyvången, Tynavägen Byggnaderna är i två våningar utan hiss. Vissa byggnader är loftgångshus.
Samtliga lägenheter har balkong eller uteplats. Goda parkeringsmöjligheter, garage finns att hyra.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
3,737 kr
Price per m²
107 kr
The listing is located at Nyvången, 302 57 Halmstad, Sweden
Loading map