Obispo Gelabert 2863, Ex-Plaza España, Santa Fe, Argentina
$580,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
78 m²
Price
$580,000
Price per m²
$7436
The listing is located at Obispo Gelabert 2863, Ex-Plaza España, Santa Fe, Argentina
Loading map