China, Hong Kong, Tsuen Wan District, Tsuen Wan Town, Tai Ho Road 100, OP Mall
HK$18,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
HK$18,000
Price per m²
HK$486
The listing is located at China, Hong Kong, Tsuen Wan District, Tsuen Wan Town, Tai Ho Road 100, OP Mall
Loading map