Avenida Cobá, 77760 Tulum, ROO, Mexico
$40,000 / month
Omara 210
Omara 210
Property type
apartment
Rooms
1
Size
261 m²
Price
$40,000
Price per m²
$153
The listing is located at Avenida Cobá, 77760 Tulum, ROO, Mexico
Loading map