000000 China, Hong Kong, Tai Po District, Pak Shek Kok, Fo Yin Road
HK$39,900 / month
ONTOLO朗濤 6座中層3房開揚 隨時起租
ONTOLO朗濤 6座中層3房開揚 隨時起租
Property type
apartment
Rooms
3
Size
98 m²
Price
HK$39,900
Price per m²
HK$407
The listing is located at 000000 China, Hong Kong, Tai Po District, Pak Shek Kok, Fo Yin Road
Loading map