2 rooms apartment of 78m² in Eskilstuna

Östra Åsgatan 15, 632 27 Eskilstuna, Sweden

9,958 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Östra Åsgatan 15 G, 2 rum och kök

Fexibel inflytt. Den här bostaden erbjuds utan köpoäng. Centralt ,gångavstånd till centrum. Stamrenoverad lägenhet med nytt fräscht kök och badrum, samt nya fönster. Golvdiskmaskin finns i lägenhet.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

78 m²

Price

9,958 kr

Price per m²

128 kr

Map

The listing is located at Östra Åsgatan 15, 632 27 Eskilstuna, Sweden

Loading map